IMG_20190729_160753__01
IMG_20190729_170117 - Copy
IMG_2230.JPG
20181117_142510.jpg
20181117_142531_edited.jpg
IMG_20190729_160304__01
20180703_150640.jpg
IMG_2518.JPG
IMG_20190729_160725_Bokeh__01

גדרות עץ

גדר יכולה לשנות את כלל מרחב החוץ של הבית, היא יכולה לחסום שכנים מציצנים, מכוניות בכביש הסמוך ועוברי אורח, ומצד שני יכולה גם לחסום בריזה טובה של אחה"צ וזרימת האויר הכללית בחצר.  
על כן בחירת הגדר הנכונה בגובה המתאים ובתצורה הנכונה הינה מהותית ויש לשים דגש רב לשיקולים השונים בבואנו לבחור את הגדר המתאימה. הגדר יכולה להיות בפני עצמה או יכולה להוות רק בסיס לצמחיה מטפסת. מכיוון שגדר הינה אלמנט גדול יחסית במרחב החוץ (יכולה להקיף את כל הבית בחלק מהמקרים) חשוב שתהיה אסטטית ותשתלב בנוף וכאמור חשוב שלא תביא לחסימת אויר/אור וכיו"ב. הגדרות שאנו בונים בOK green בנויות משילוב חומרים, ובהתאם לתשתית הקיימת. הגדרות יכולות להיות בנויות מעץ בלבד או עץ ושילוב במבוק, עץ ומתכת, עץ עם פיתוחים ועוד ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני שרוצים לבנות גדר

 קיימים גורמים רבים להם משמעות תקציבית, עיצובית  ופונקציונלית כאשר אנו מחליטים על בניית גדר 

 אספנו כמה מהגורמים העיקריים פה למטה.

מוזמנים להשאיר פרטים בדף צור קשר ונחזור אליכם יחד עם שאלון והצעת מחיר

target.jpg

מטרת הגדר והשימוש העיקרי

למה נועדה הגדר? להסתיר את השכנים והרחוב, למנוע מהכלב לברוח, לעצור את הרוח?
האם הגדר נועדה לתלות עליה אדניות, צמחים מטפסים, אולי מניעת כניסה לאזור מסויים (בריכה, חצר וכו')

location11.jpg

 מיקום הגדר

האם הגדר הינה משותפת? נבנית בין שכנים אולי אפשר לשתף פעולה ולחסוך בעלויות? האם במיקום של הגדר לא אחסום בריזה, שמש שאני מעוניין שתיכנס וכיו"ב

mesure.jpg

שטח זמין וצורת הגדר

גדר מודדים בשני אופנים מטר רץ (אורך הגדר) וגם שטח הגדר במטר מרובע (כלומר הגובה של הגדר כפול אורכה) העריכו מהו הגובה הנדרש לגדר

ומהו האורך הנדרש

צורה- האם הגדר ישרה או בעלת עיקולים רבים- 

16.jpg

חומר בנייה, גימור ותחזוקה

גדרות ניתן לבנות מחומרים שונים כגון עץ, פלסטיק, מתכת, אלומיניום ועוד. גם למרווחים בין הלוחות, צורת העמדת הלוחות (לאורך/ לרוחב) ישנה משמעות. צבע הגדר יכול לנוע בין טבעי לאטום. וכמובן עניין התחזוקה למראה גדר איכותי ועמיד לאורך שנים.

זיכרו ככל שתגדירו טוב יותר את הצרכים שלכם כך הפתרון שיתקבל יהיה שלם ומלא יותר ותוכלו לקבל מוצר טוב יותר העונה על דרישותיכם ובמחיר טוב יותר

למה לבנות איתי

שמי עמר קויתי ואני מגיע מעולם בו ניהול האיכות והשירות ללקוח הם במקום הראשון.

בנוסף בהיותי יועץ בנייה ירוקה מוסמך ע"פ תקן 5281, אני מוודא כי התכנון של הפרויקט מתיישב יחד עקרונות בנייה בת קיימא ומותאם ללקוח ולסביבה באופן המיטבי.

  1.  בשלב הראשון נבצע שיחת הטלפון להיכרות והגדרת הצרכים/הדרישות שלכם מהמוצר. 

  2. בהמשך נגיע אליכם לפגישת היכרות בה תבוצע מדידה והיכרות מעמיקה להבנת הדרישות התכנוניות ומגבלות השטח/המיקום- יינתן במקום טווח מחירים לעבודה הנדרשת.

  3. בשלב הבא יבוצע תכנון מפורט, שרטוט סקיצה והצעת מחיר מסודרת

  4. לאחר אישורכם תבוצע העבודה הנדרשת תוך מתן דגש על בטיחות בעבודה ליושבי הבית והעובדים, שמירה על איכות הסביבה וכן  מזעור הפרעה לשכנים מבחינת רעש, אבק, פסולת וכיו"ב.

  5. ולבסוף לאחר סיום העבודה, נתאם חבילת שירות שנתית לתחזוקה/צביעה של הדק הכוללת כתב אחריות לעבודה. כך שכל בעיה שאתם נתקלים אתם במרחק שיחת טלפון אחת לטפל בה.

עמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט הינה חלק חשוב ומפתח להצלחה ועל כן אנו דואגים לעמוד בזמנים ולהקציב מרווחי זמן סבירים לסיום הפרויקט בזמן ובאיכות ללא פשרות.