בית אבות
2
3
4
5
6
7
8
9
IMG_2605.JPG
12
20181128_161401.jpg
13

פרגולות

המילה פרגולה מגיעה מלטינית, את הפרגולה בנו בעבר מחומרים מקומיים שהיו בנמצא ובעיקר מאבן ועץ ולעיתים ממתכות שונות. את הפרגולה בונים לרוב כמחוברת למבנה קיים בצידו האחד ונתמכת ע"י עמודים/תלויה באויר או כעומדת בפני עצמה (כמו גזיבו) על ארבעה עמודים.

השימוש העיקרי לפרגולה הינו הצללה מהשמש בקיץ (וגם בחורף בישראל) וחסימת רוחות וגשם בעיקר באזורי ישיבה או מעברים בין אזורים שונים בחצר הבית. כאשר יושבים מתחת הפרגולה ניתן לחוש ולהריח את החוץ והסביבה ולעומת זאת אנו עדיין מוגנים בפני תנאי מזג האויר הקיצוניים.

כאמור השימושים לפרגולה הינם מגוונים ולכל אחד מאתנו יש רצון משלו וחלום מיוחד לפרגולה: מפינת ישיבה אלטרנטיבית, הצללה על בריכה, או הצללה באזור פינת המנגל, מחסה מגשם בכניסה לבית ועוד ועוד.

רוצים ללמוד על סוגי פרגולות שאנחנו בונים? כנסו לדף סוגי פרגולות

רוצים לדעת מה חשוב לבדוק לפני שבונים פרגולה? תמשיכו לקרוא.

מה חשוב לבדוק לפני שרוצים לבנות פרגולה

 קיימים גורמים רבים להם משמעות תקציבית, עיצובית  ופונקציונלית כאשר אנו מחליטים על בניית פרגולה 

אספנו כמה מהגורמים העיקריים פה למטה.

מוזמנים להשאיר פרטים בדף צור קשר ונחזור אליכם יחד עם שאלון והצעת מחיר

target.jpg

מטרת הפרגולה והשימוש העיקרי

אירוח חברים, סלון אלטרנטיבי למשפחה, הצללה לפינת "על האש", סגירת חורף, האם הפרגולה תהיה מקורה נגד גשם או רק הצללה נגד שמש ועוד ועוד

location11.jpg

 מיקום הפרגולה והצורה

 איך הפרגולה תמוקם ביחס לבית מבחינת צל ושמש גשם ורוח, אנחנו לא רוצים שהיא תמנע כניסת שמש ואור אל הבית ומצד שני שתגן על המקומות הנדרשים מגשמים או שמש מסנוורת

צורה- לצורת הפרגולה השפעה רבה על הנראות, השתלבות עם הבית והפונקציונליות שהיא ממלאת.

mesure.jpg

שטח זמין

כמה שטח פנוי יש לבניית הפרגולה? מומלץ למדוד את השטח הרלוונטי כדי לקבל תחושת פרופרוציה.

maintence.jpg

חומר בנייה, גימור ותחזוקה

 פרגולה מעץ? פרגולה תלויה, או עצמאית? איזה צבע מתאים שקוף /אטום? מהו אחוז ההצללה הנדרש? קירוי מבמבוק או חומרים אחרים? מהי התחזוקה הנדרשת?  

זיכרו ככל שתגדירו טוב יותר את הצרכים שלכם כך הפתרון שיתקבל יהיה שלם ומלא יותר ותוכלו לקבל  מוצר טוב יותר העונה על דרישותיכם ובמחיר טוב יותר

למה לבנות איתי

שמי עמר קויתי ואני מגיע מעולם בו ניהול האיכות והשירות ללקוח הם במקום הראשון.

בנוסף בהיותי יועץ בנייה ירוקה מוסמך ע"פ תקן 5281, אני מוודא כי התכנון של הפרויקט מתיישב יחד עקרונות בנייה בת קיימא ומותאם ללקוח ולסביבה באופן המיטבי.

  1.  בשלב הראשון נבצע שיחת הטלפון להיכרות והגדרת הצרכים/הדרישות שלכם מהמוצר. 

  2. בהמשך נגיע אליכם לפגישת היכרות בה תבוצע מדידה והיכרות מעמיקה להבנת הדרישות התכנוניות ומגבלות השטח/המיקום- יינתן במקום טווח מחירים לעבודה הנדרשת.

  3. בשלב הבא יבוצע תכנון מפורט, שרטוט סקיצה והצעת מחיר מסודרת

  4. לאחר אישורכם תבוצע העבודה הנדרשת תוך מתן דגש על בטיחות בעבודה ליושבי הבית והעובדים, שמירה על איכות הסביבה וכן  מזעור הפרעה לשכנים מבחינת רעש, אבק, פסולת וכיו"ב.

  5. ולבסוף לאחר סיום העבודה, נתאם חבילת שירות שנתית לתחזוקה/צביעה של הפרגולה הכוללת כתב אחריות לעבודה. כך שכל בעיה שאתם נתקלים אתם במרחק שיחת טלפון אחת לטפל בה.

עמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט הינה חלק חשוב ומפתח להצלחה ועל כן אנו דואגים לעמוד בזמנים ולהקציב מרווחי זמן סבירים לסיום הפרויקט בזמן ובאיכות ללא פשרות.