תחזוקת מוצרי עץ

אז למה חשוב כל כך לשמור על הדק, הפרגולה או בכלל מוצרי עץ ובעיקר אלו שחשופים לפגעי מזג האויר. עץ שלא עובר טיפול תקופתי מתבלה ונראה פחות טוב במהלך הזמן. 

לרוב זה לא משנה איזה עץ בחרנו, הזמן עושה את שלו! שמש, גשמים, אפילו סופות חול, עלים שנתקעים בדק, צבע גואש של הילדים או שאריות שומן מהמנגל והיין/בירה מהארוחה האחרונה שנשפכו על הדק וכמובן מזיקים טבעיים שונים, כל אלה גורמים לעץ להיראות לא במיטבו, קצת דהוי לפעמים, שינוי לגוון אפרפר מהשמש, התנפחות/ התבקעות כתוצאה מגשמים, ועוד  

שלא יגידו לכם אחרת, כל דק, פרגולה, רהיט עץ דרוש לטיפול וניקיון ואף שימון/צבע. יש כאלה שדורשים תחזוקה מעטה ויש כאלה שדורשים תחזוקה רבה. אבל כולם  (אלו שבחוץ) ללא יוצא דופן דורשים תחזוקה! 

איזה מזל שאצלנו אתם מקבלים שירות מלא לתחזוקה וגם אחריות על העבודה

אנחנו מאמינים במוצר שלנו ובדרך שלנו והכי חשוב לנו לשמור שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים.

לכן החלטנו בכל פרויקט לתת את האפשרות ללקוחותינו לרכוש חבילת שירות לתחזוקה, שיוף ושימון מקצועי מבלי שאתם תצטרכו לעשות דבר, כי ביננו למי יש כוח לפני פסח/ ראש השנה להתחיל גם לנקות ולשמן את הדק, פרגולה אז הסירו דאגה מליבכם, אנחנו פה! 

(למי שבכל זאת מעוניין לעשות לבד, אין בעיה יכולים תמיד לקרוא את אחד המדריכים שלנו פה) 

נסביר בקצרה על התהליך:

לאחר שסיימנו את העבודה (פרגולה, דק, גדר, מחסן וכו') אנו נחליט על הסכם שירות, לרוב הסכם השירות יהיה שנתי, כלומר אנו נבחר תקופה של שנה ובכל שנה נחזור אליכם ננקה ונשייף, נצבע, נשמן ונעשה כל מה שנדרש כדי שהמוצר יראה מעולה וישמור על החוזק והפונקציונליות שלו ונוודא שהעבודה שביצענו טובה. 

עכשיו, אתם מבינים שכדי שלא נעשה עבודה קשה כל שנה, אז בפעם הראשונה אנחנו עושים עבודה טובה (אבל ממש טובה) כדי שאחר כך נצטרך רק לבוא ולטפל בדברים הרגילים וישאר לנו זמן לקפה.